Bilde Rapport dato Rapportert av Område Fangst og metode
 
Første side Forrige side
Neste side Siste side
Sidestørrelse
select
Side 1 av 13, vann 1 til 30 av 388
05.09.2018 Truls Holwech Østmarka Vest
2 Abbor Spinner
 
05.09.2018 Truls Holwech Østmarka Vest
5 Abbor Spinner
 
04.09.2018 Maciej Wójs Østmarka Vest
3 Ørret Spinner
 
03.09.2018 Maciej Wójs Østmarka Vest
18 Mort Tradisjonelt meite
 
30.08.2018 Morten Storm Andersen Akerselva
1 Gjedde Sluk
 
28.08.2018 Maciej Wójs Østmarka Vest
6 Mort Tradisjonelt meite
 
27.08.2018 Magnus Guntvedt Brevik Østmarka Vest
1 Mort 120 gTradisjonelt meite
4 Abbor Tradisjonelt meite
 
24.08.2018 Truls Holwech Østmarka Vest
5 Ørret Spinner
4 Abbor Spinner
 
24.08.2018 Morten Fornes Østmarka Vest
1 Ørret Sluk
 
08.08.2018 Joachim Hagerup Bærumsmarka
1 Ørret Tørrflue
 
07.08.2018 Mantas Tomkunas Nordmarka Syd
1 Abbor Tradisjonelt meite
 
31.07.2018 Carlos Duclos Nordmarka Øst
1 Mort Tørrflue
 
29.07.2018 Robin Martinsen Østmarka Øst
2 Abbor Spinner
 
27.07.2018 Maciej Wójs Nordmarka Nord
4 Abbor Sluk
1 Gjedde Sluk
 
26.07.2018 Maciej Wójs Bærumsmarka
1 Gjedde Sluk
2 Abbor Sluk
3 Sørv Annet
 
26.07.2018 Maciej Wójs Bærumsmarka
3 Abbor Sluk
2 Brasme Tradisjonelt meite
 
20.07.2018 Eirik Janssen Nordmarka Øst
1 Ørret Sluk
 
13.07.2018 Melinda Mendez Akerselva
1 Gjedde Sluk
 
04.07.2018 Eirik Janssen Nordmarka Nord
1 Ørret Sluk
 
03.07.2018 Knut Borbe Nordmarka Syd
1 Ørret 51 cm/1180 gSluk
 
01.07.2018 Espen Hantveit Nordmarka Øst
1 Ørret 38 cm/500 gSluk
 
30.06.2018 Marius knedal Lillomarka
1 Ørret 41 cm/700 gTradisjonelt meite
 
29.06.2018 Gabriel Selås Lillomarka
2 Ørret Sluk
 
26.06.2018 Gaute Erlend Bech Østmarka Øst
1 Ørret 32 cm/500 gTradisjonelt meite
 
24.06.2018 Knut Borbe Nordmarka Syd
1 Ørret 51 cm/1190 gSluk
 
18.06.2018 Mantas Tomkunas Bærumsmarka
4 Ørret Annet
4 Ørret Annet
 
18.06.2018 Mantas Tomkunas Bærumsmarka
1 Gjedde 65 cm/2 gAnnet
 
14.06.2018 Carlos Duclos Nordmarka Øst
1 Ørret Tørrflue
 
10.06.2018 Svein Weideborg Østmarka Vest
2 Ørret Moderne meite
 
07.06.2018 Jan Erik Finsæther Østmarka Vest
1 Ørret Sluk